Objednávka vyšetrenia
Sono 1 (RTG), Horná 62, Poliklinika, Banská Bystrica
Sono - brucho

Objednať sa môžete aj na tel. čísle: 048-4312 155
Ponúknutý termín (najbližší voľný) môžete zmeniť kliknutím naň.

Pon
Ut
Str
Štv
Pia
So
Ne
Vyberte čas vyšetrenia:
17.09.2024,
Zostávajúci čas do odoslania objednávky:

Sono - brucho

Na vyšetrenie je potrebné prísť nalačno !!!

Prineste si :
- žiadanku
- príslušnú zdravotnú dokumentáciu
- preukaz poistenca
- uterák

Vyšetrenie tráviaceho traktu, brucha (pečeň, žlčník, pankreas a pod.) - pacient nesmie večer pred vyšetrením požívať stravu, ktorá spôsobuje zaplynenie tráviaceho traktu (strukoviny, hlúboviny, kapusta, alkoholické nápoje a minerálna voda). Raňajky žiadne, vhodné je vypiť pohár odstátej vlažnej vody, v žiadnom prípade nepožívať čaj, kávu, ovocné zahustené džúsy. Diabetici, ktorí si aplikujú inzulínové preparáty budú vyšetrení prednostne! Nie je vhodné, aby na vyšetrenie prichádzali pacienti s monitorovacím zariadením na EKG (Holter a podobne).
Poskytovateľ:
I. H o r t e n o v a,s.r.o.
Zariadenie:
66-36046582-A0006
zariadenie spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek
Zameranie:
rádiológia
Miesto prevádzkovania:
Horná  280/62
97401  Banská Bystrica
Poisťovne: VšZP, Dôvera, Union
Objednávanie je možné max. 60 dní vopred

Upozornenie: Pre dokončenie objednávky je potrebné zadať potvrdzovací kód, ktorý Vám príde cez SMS po vyplnení formulára objednávky. Ak Vám nepríde SMS, nezadáte potvrdzovací kód, alebo sa Vám nezobrazí stránka s informáciou o úspešnom objednaní, objednávka je neplatná.

Deň pred vyšetrením obdržíte SMS s pripomenutím termínu.

Čas začiatku vyšetrenia je orientačný a môže byť ovplyvnený akútnymi prípadmi alebo nepredvídateľnými udalosťami.
Dostavte sa prosím do čakárne minimálne 10 minút vopred.

V prípade, že sa nemôžete na objednaný termín dostaviť, zrušte ho cez internet alebo zavolajte do ambulancie.
Ak sa objednáte a nedostavíte, blokujete tak termín, ktorý mohli využiť iní pacienti. Ak sa opakovane nedostavíte na objednaný termín bez jeho zrušenia, môže vás systém v budúcnosti odmietnuť objednať.

Prosíme pacientov, aby sa neobjednávali do viacerých ambulancií s rovnakým zameraním naraz. Blokujú tak termíny, ktoré mohli využiť iní pacienti!

V zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov si vás dovoľujeme informovať, že s tým, ako budú vaše osobné údaje spracúvané sa môžete oboznámiť prostredníctvom podmienok používania služby.