Objednávka vyšetrenia
Intervenčná rádiológia FN Trnava, Trnava
Ambulancia intervenčnej rádiologie

Ponúknutý termín (najbližší voľný) môžete zmeniť kliknutím naň.

Pon
Ut
Str
Štv
Pia
So
Ne
Vyberte čas vyšetrenia:
25.04.2024,
Zostávajúci čas do odoslania objednávky:

Ambulancia intervenčnej rádiologie

Konziliárna ambulancia pre pacientov pred endovaskulárnou liečbou periférneho arteriálneho ochorenia, ochorení aorty, intrakraniálneho a extrakraniálneho riečiska, myómov maternice, benígnej hyperplázie prostaty, onkologických ochorení.
Poskytovateľ:
Fakultná nemocnica Trnava
Zariadenie:
51-00610381-A0047
zariadenie spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek
Zameranie:
rádiológia, intervenčná rádiológia
Miesto prevádzkovania:
Pavilón chirurgických disciplín
Ulica Andreja Žarnova  7507/11
91702  Trnava

Pavilón chirurgických disciplín FN Trnava
Poisťovne: VšZP, Dôvera, Union
Lekári, sestry:

doc. MUDr. Andrej Klepanec, Ph.D., MPH, EBIR

MUDr. Ján Haršány

MUDr. Matúš Hoferica

MUDr. Vincent Žákovič

Poznámka:
Intervenčná rádiológia je medicínsky odbor, ktorý na diagnostiku a liečbu ochorení vo všetkých orgánoch tela využíva miniinvazívne zákroky pod kontrolou rádiologických zobrazovacích metód. Pracovisko intervenčnej rádiológie FN Trnava poskytuje rozsiahle portfólio vaskulárnych ako aj nevaskulárnych diagnostických a terapeutických intervenčných zákrokov. Terapeutické výkony zahrňujú vaskulárne zákroky na periférnych a intrakraniálnych cievach a nevaskulárne zákroky. Ročne je na pracovisku intervenčnej rádiológie intervenčne liečených viac ako 1200 pacientov s vaskulárnymi ochoreniami a vykonaných viac ako 750 nevaskulárnych intervenčných zákrokov. Diagnostické a terapeutické vaskulárne výkony intervenčnej rádiológie sú vykonávané na angiografickom sále, ktorý je vybavený novým moderným angiografickým prístrojom Innova IGS 540. Nevaskulárne zákroky sa väčšinou vykonávajú pod kontrolou CT alebo ultrazvuku. Pracovisko intervenčnej rádiológie sa nachádza na 1. poschodí Pavilónu chirurgických disciplín.
Objednávanie je možné max. 365 dní vopred

Ordinačné hodiny

platnosť od: 15.11.2023
Pondelok:  0:00-24:00
Utorok:  0:00-24:00
Streda:  0:00-24:00
Štvrtok:  0:00-24:00
Piatok:  0:00-24:00
Sobota:  neordinuje
Nedeľa:  neordinuje

Upozornenie: Pre dokončenie objednávky je potrebné zadať potvrdzovací kód, ktorý Vám príde cez SMS po vyplnení formulára objednávky. Ak Vám nepríde SMS, nezadáte potvrdzovací kód, alebo sa Vám nezobrazí stránka s informáciou o úspešnom objednaní, objednávka je neplatná.

Deň pred vyšetrením obdržíte SMS s pripomenutím termínu.

Čas začiatku vyšetrenia je orientačný a môže byť ovplyvnený akútnymi prípadmi alebo nepredvídateľnými udalosťami.
Dostavte sa prosím do čakárne minimálne 10 minút vopred.

V prípade, že sa nemôžete na objednaný termín dostaviť, zrušte ho cez internet alebo zavolajte do ambulancie.
Ak sa objednáte a nedostavíte, blokujete tak termín, ktorý mohli využiť iní pacienti. Ak sa opakovane nedostavíte na objednaný termín bez jeho zrušenia, môže vás systém v budúcnosti odmietnuť objednať.

Prosíme pacientov, aby sa neobjednávali do viacerých ambulancií s rovnakým zameraním naraz. Blokujú tak termíny, ktoré mohli využiť iní pacienti!

V zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov si vás dovoľujeme informovať, že s tým, ako budú vaše osobné údaje spracúvané sa môžete oboznámiť prostredníctvom podmienok používania služby.