Objednávka vyšetrenia
Stacionár, neurológia, Čadca

Neurologická ambulancia – objednávanie na podávanie infúznej liečby

K podaniu infúznej liečby je potrebný výmenný lístok od odosielajúceho lekára (neurológ, ortopéd). Liečba sa podáva na urgentnom príjme v neurologickej ambulancii (stacionár). Objednať sa môžete osobne, telefonicky: 041 46 04 151, alebo elektronicky na web stranke e-VUC.

Pri elektronickom objednaní je potrebné sa objednať na každý deň podľa počtu indikovaných infúzií !!!

Z organizačných dôvodov prosíme pacientov (ak je to možne), aby sa objednávali v rámci týždenného rozpisu (od pondelka do piatku) na rovnakú hodinu.
Ponúknutý termín (najbližší voľný) môžete zmeniť kliknutím naň.

Pon
Ut
Str
Štv
Pia
So
Ne
Vyberte čas vyšetrenia:
04.03.2024,
Zostávajúci čas do odoslania objednávky:
Poskytovateľ:
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca
Zariadenie:
65-17335469-A0025
stacionár
Zameranie:
neurológia
Miesto prevádzkovania:
Palárikova  2311/57
02201  Čadca
Poisťovne: VšZP, Dôvera, Union
Objednávanie je možné max. 31 dní vopred

Upozornenie: Pre dokončenie objednávky je potrebné zadať potvrdzovací kód, ktorý Vám príde cez SMS po vyplnení formulára objednávky. Ak Vám nepríde SMS, nezadáte potvrdzovací kód, alebo sa Vám nezobrazí stránka s informáciou o úspešnom objednaní, objednávka je neplatná.

Deň pred vyšetrením obdržíte SMS s pripomenutím termínu.

Čas začiatku vyšetrenia je orientačný a môže byť ovplyvnený akútnymi prípadmi alebo nepredvídateľnými udalosťami.
Dostavte sa prosím do čakárne minimálne 10 minút vopred.

V prípade, že sa nemôžete na objednaný termín dostaviť, zrušte ho cez internet alebo zavolajte do ambulancie.
Ak sa objednáte a nedostavíte, blokujete tak termín, ktorý mohli využiť iní pacienti. Ak sa opakovane nedostavíte na objednaný termín bez jeho zrušenia, môže vás systém v budúcnosti odmietnuť objednať.

Prosíme pacientov, aby sa neobjednávali do viacerých ambulancií s rovnakým zameraním naraz. Blokujú tak termíny, ktoré mohli využiť iní pacienti!

V zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov si vás dovoľujeme informovať, že s tým, ako budú vaše osobné údaje spracúvané sa môžete oboznámiť prostredníctvom podmienok používania služby.