Objednávka vyšetrenia
Otorinolaryngologická ambulancia, MUDr. Ivan Jančovič, Bánovce nad Bebravou

POZOR! Mám rezervované termíny/mimo ponuky,ktorá sa zobrazuje/ pre akútnych pacientov,ktorí sa môžu osobne prihlásiť s dokumentáciou ráno o 8.00h a určím čas vykonania vyšetrenia. !!!Na vodičský a preventívku do práce sa neobjednávajte, toto vyšetrenie robíme denne o 7,00h alebo až po 12.00.
Objednávajte sa až potom, čo Vám bol vystavený výmenný lístok lekárom, ktorý indikoval ORL vyšetrenie. Vyšetrenie indikuje všeobecný alebo iný lekár, pokiaľ sa tak rozhodne. Kto mal indikovanú kontrolu, nemusí mať výmenný lístok. Pri novej alebo znovu sa manifestovanej diagnóze je výmenný lístok potrebný, nestačí návšteva ambulancie v minulosti.
Po príchode do čakárne čakajte, neklopte,čas Vášho vyšetrenia je plánovaný čas, nie fixný. Sestra Vás vyzve po odchode vybavovaného pacienta.
Ponúknutý termín (najbližší voľný) môžete zmeniť kliknutím naň.

Pon
Ut
Str
Štv
Pia
So
Ne
Vyberte čas vyšetrenia:
21.06.2024,
Zostávajúci čas do odoslania objednávky:
Vyšetrenie na špecializovanej ORL ambulancii indikuje všeobecný alebo iný lekár,ktorý vystaví výmenný lístok. Obvodný lekar/všeobecný lekár/je ten, na ktorého sa pacient obracia s problémom ako na prvého.
Žiadatelia o preventívnu prehliadku do práce alebo vyšetrenie k vodičskému preukazu sa neobjednávajú, sú vybavovaní medzi pacientmi.
Poskytovateľ:
MEDIC J+J, s.r.o.
Zariadenie:
51-35922231-A0002
otorinolaryngologická ambulancia
Zameranie:
otorinolaryngológia
Miesto prevádzkovania:
M. R. Štefánika  55/2
95701  Bánovce nad Bebravou
Poisťovne: VšZP, Dôvera, Union
Lekári, sestry:

MUDr. Ivan Jančovič (lekár)

Dana Ficová (sestra)

Objednávanie je možné max. 30 dní vopred

Ordinačné hodiny

platnosť od: 24.04.2023
Pondelok:  7:00-15:00
Utorok:  7:00-15:00
Streda:  7:00-15:00
Štvrtok:  7:00-15:00
Piatok:  7:00-13:30
Sobota:  neordinuje
Nedeľa:  neordinuje

Upozornenie: Pre dokončenie objednávky je potrebné zadať potvrdzovací kód, ktorý Vám príde cez SMS po vyplnení formulára objednávky. Ak Vám nepríde SMS, nezadáte potvrdzovací kód, alebo sa Vám nezobrazí stránka s informáciou o úspešnom objednaní, objednávka je neplatná.

Deň pred vyšetrením obdržíte SMS s pripomenutím termínu.

Čas začiatku vyšetrenia je orientačný a môže byť ovplyvnený akútnymi prípadmi alebo nepredvídateľnými udalosťami.
Dostavte sa prosím do čakárne minimálne 10 minút vopred.

V prípade, že sa nemôžete na objednaný termín dostaviť, zrušte ho cez internet alebo zavolajte do ambulancie.
Ak sa objednáte a nedostavíte, blokujete tak termín, ktorý mohli využiť iní pacienti. Ak sa opakovane nedostavíte na objednaný termín bez jeho zrušenia, môže vás systém v budúcnosti odmietnuť objednať.

Prosíme pacientov, aby sa neobjednávali do viacerých ambulancií s rovnakým zameraním naraz. Blokujú tak termíny, ktoré mohli využiť iní pacienti!

V zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov si vás dovoľujeme informovať, že s tým, ako budú vaše osobné údaje spracúvané sa môžete oboznámiť prostredníctvom podmienok používania služby.