Objednávka vyšetrenia
Ambulancia zubného lekárstva, Hlohovec
Preventívna prehliadka

Ponúknutý termín (najbližší voľný) môžete zmeniť kliknutím naň.

Pon
Ut
Str
Štv
Pia
So
Ne
Vyberte čas vyšetrenia:
25.07.2024,
Zostávajúci čas do odoslania objednávky:

Preventívna prehliadka

Súčasťou výkonu je prehliadka chrupu -status,stanovenie indexov KPE a CPITN a nový liečebný plán.Do zdravotnej dokumentácie sa zaznamenáva iba patologický nález alebo sa konštatuje bez zmien.Súčasťou vyšetrnia nie je ošetrenie patologických nálezov ak sa nejedná o akútny stav.Na ošetrenie nájdených patologických zmien bude pridelený termín .
Poskytovateľ:
BB Dent, spol. s r.o.
Zariadenie:
62-36274518-A0001
ambulancia zubného lekárstva
Zameranie:
zubné lekárstvo
Miesto prevádzkovania:
Gorkého  1970/32
92001  Hlohovec
Poisťovne: VšZP, Dôvera, Union
Poznámka:
www.zubargorkeho-sk.webnode.sk
Objednávanie je možné max. 365 dní vopred

Ordinačné hodiny

platnosť od: 01.03.2024
Pondelok:  8:00-14:00
Utorok:  8:00-14:00
Streda:  8:00-14:00
Štvrtok:  8:00-14:00
Piatok:  8:00-14:00
Sobota:  neordinuje
Nedeľa:  neordinuje
V čase od 7.00 do 8.00 prebieha príprava ambulancie - skúška RTG , príprava inštrumentária , príprava informačného systému - ambulantný software
V čase od 14.00 do 15.00 prebiehajú administratívne práce , upratovanie ambulancie a sterilizácia inštrumentária , objednávanie pacientov z mailovej komunikácie
Preferovaná komunikácia s pacientom je pomocou elektronickej pošty , telefonické vybavovanie objednávania je limitované charakterom práce personálu ambulancie

Upozornenie: Pre dokončenie objednávky je potrebné zadať potvrdzovací kód, ktorý Vám príde cez SMS po vyplnení formulára objednávky. Ak Vám nepríde SMS, nezadáte potvrdzovací kód, alebo sa Vám nezobrazí stránka s informáciou o úspešnom objednaní, objednávka je neplatná.

Deň pred vyšetrením obdržíte SMS s pripomenutím termínu.

Čas začiatku vyšetrenia je orientačný a môže byť ovplyvnený akútnymi prípadmi alebo nepredvídateľnými udalosťami.
Dostavte sa prosím do čakárne minimálne 10 minút vopred.

V prípade, že sa nemôžete na objednaný termín dostaviť, zrušte ho cez internet alebo zavolajte do ambulancie.
Ak sa objednáte a nedostavíte, blokujete tak termín, ktorý mohli využiť iní pacienti. Ak sa opakovane nedostavíte na objednaný termín bez jeho zrušenia, môže vás systém v budúcnosti odmietnuť objednať.

Prosíme pacientov, aby sa neobjednávali do viacerých ambulancií s rovnakým zameraním naraz. Blokujú tak termíny, ktoré mohli využiť iní pacienti!

V zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov si vás dovoľujeme informovať, že s tým, ako budú vaše osobné údaje spracúvané sa môžete oboznámiť prostredníctvom podmienok používania služby.